AgroZacisze

Zubrzyca Górna
ul. Zubrzyca Górna 167A
34-484 Zubrzyca Górna

AgroZacisze to gospodarstwo agroturystyczne usytuowane na Orawie w Zubrzycy Górnej u podnóża Babiej Góry. Wokół rozciąga się duży ogród, gdzie można wypoczywać, grilować, uprawiać sport i miło spędzić czas. Nasze gospodarstwo to świetna alternatywa dla zatłoczonego Zakopanego i Białki Tatrzańskiej.

Staramy się zapewnić wygodę i komfort co sprawia ze Goście wracają do nas po kilka razy. Wysoką jakość naszych usług gwarantuje kategoryzacja naszego gospodarstwa. Jako jedyni w Zubrzycy posiadamy certyfikat PFTW (Polska Fedederaca Turystyki Wiejskiej), jako jedyni w gminie posiadamy 2 słoneczka w trzystopniowej skali.

AgroZacisze powstało zgodnie ze standardami Unii Europejskiej. W 2006r uzyskaliśmy dotację z funduszy unijnych na rozbudowę naszego gospodarstwa. Przez kolejne lata zdobyliśmy cenne doświadczenie, które procentuje lepszą jakością obsługi naszych Gości.

Lokalizacja naszego gospodarstwa w Zubrzycy Górnej stanowi doskonałą bazę wypadową do Zakopanego i na Słowację. Spędzając u nas czas Goście mają sposobność zapoznać się z żywą tradycją i kulturą Orawy na licznych imprezach regionalnych.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Zubrzyca Górna i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.