Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska noclegi zapraszają przez cały rok na wypoczynek „U Sorosa”
Dom Wypoczynkowy „U Sorosa” stanowi doskonałą bazę wypadową do najciekawszych miejsc Zakopanego, w górskie szlaki Tatr i Pienin, nad Jezioro Czorsztyńskie, wyciągi narciarskie (w samej Białce Tatrzańskiej jest ich kilkanaście), spływ Przełomem Dunajca oraz wielu innych ciekawych zakątków Podhala.
W ofercie pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami i TV. Do dyspozycji gości jest sala konferencyjna, sala z lotkami DART, stoł do tenisa, cymbergaj oraz piłkarzyki. W sezonie letnim przy domu czynny jest basen oraz zjeżdżalnia wodna o długosci 50 metrow. Wieczór można miło spędzić przy grillu lub ognisku w wygodnej drewnianej kolibie, która znajduje się na terenie posesji.Obok budynku w sezonie zimowym  znajduje sie lodowisko oswietlone z wypozyczalnia sprzetu sportowego i profesionalna rolba ktora utrzymuje lodowisko na wysokim poziomie.
Domek jest bardzo dobrze usytuowany, przystanek PKS znajduje się 50 m dalej, w podobnej odległości od posesji znajdują się również dwie regionalne karczmy oraz wypozyczalnie skuterow snieznych, nart i sprzetu sportowego. Duży, samoobsługowy sklep oddalony jest o ok. 400 m.
Kwatery Białka Tatrzańska zapewnia zakwaterowanie zarówno dla grup zorganizowanych (wycieczki, „zielone szkoły” itp.) jak również dla rodzin i klientów indywidualnych. Cały teren wokół domu jest ogrodzony, oraz posiadamy duzy oswietlony parking.W pensjonacie jest bezprzewodowy internet  WI-FI. Dom znajduje się w odpowiedniej odległości od głównej drogi,co sprzyja bezpiecznemu wypoczynkowi dzieci. Wjazd na posesję znajduje się bezpośrednio z trasy głównej, więc dojazd nie stwarza problemu.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Białka Tatrzańska i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.