Koncert Big-O-Band i Witold Janiak Trio

Dwa świetne koncerty w ramach Jazzowej Jesieni organizuje  Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej. Szklarska Poręba noclegi zaprasza.

4 października  o godz. 19.00 w CRR KRUS „Granit” wystąpi Big-O-Band – osiemnastoosobowa grupa z Niemiec. Muzycy grający na saksofonach, puzonach, trąbkach, klawiszach, perkusji i basie. Repertuar Big-O-Bandu to kompozycje swingujące napisane przez wielkich mistrzów jak Duke Ellington, Count Basie czy Gordona Godwina, czy utwory o charakterze funkowym. Przy tej muzyce trudno spokojnie siedzieć, nogi same się poruszają.

Na połowę października MOKSiAL zaplanował wydarzenie pt. „Cinema meets jazz„. W  fantastycznej sali kinowej  HOTEL&SOUND Bossa Nova dwa dni uczty dla miłośników  nie tylko jazzu ale i kina.

16 października o godz. 18.00 zapraszamy na seans filmowy z jazzem w tle –  historia Charlie Parkera „Bird” Clinta Eastwooda

17 października o godz. 19.00 – rewelacyjny koncert  Witold Janiak Trio „Cinema Meets Jazz !”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szklarska Poręba i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.