Najlepsze miejsca na noclegi w Ustroniu

Centrum Ustronia: Jeśli chcesz być blisko głównych atrakcji, restauracji i sklepów, warto rozważyć zakwaterowanie w centrum Ustronia. Będziesz mieć wygodny dostęp do parku zdrojowego, kawiarni, restauracji oraz miejscowych atrakcji.

Okolice Równicy: Jeśli interesują cię górskie wędrówki i widoki, zatrzymanie się w okolicach Równicy może być dobrym wyborem. Będziesz miał łatwy dostęp do szlaków turystycznych, Sanktuarium św. Jana Pawła II i pięknych krajobrazów.

Ustroń Zawodzie: Ta część Ustronia jest znana z pięknych widoków na rzekę oraz spokojnej atmosfery. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i relaksu. W okolicy znajduje się również wiele tras spacerowych i rowerowych.

Ustroń Polana: Ta okolica oferuje spokój i piękne widoki na góry. Zatrzymując się tutaj, będziesz mieć dostęp do malowniczych szlaków turystycznych oraz cieszyć się bliskością natury.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ustroń i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.