Pokoje Gościnne ROKOSZ

Szklarska Poręba
ul. Matejki 2
58-580 Szklarska Poręba

Jeżeli szukacie ucieczki od zgiełku codzienności wielkich miast, jeżeli chcecie choć na chwilę zamienić warkot samochodów na kojący pomruk drzew, a miast spalinowego oddechu miasta natchnąć pierś świeżym górskim powietrzem…

…jest to możliwe właśnie w Szklarskiej Porębie w Kompleksie ROKOSZ.
Na Kompleks składa się:
  • Urocza Klimatyczna Willa cała drewniana z 1930 r. o następującym rozkładzie:

– Parter: ganek, kuchnia, WC, przedpokój, salon z kominkiem, weranda

–  I piętro: trzy sypialnie (dwie z nich z tarasem), łazienka, garderoba

                 – II piętro: dwie sypialnie z łazienkami
  • Bungalow, a w nim trzy apartamenty typu studio 2-osobowe (aneks kuchenny, łazienka i sypialnia na antresoli), salon z kominkiem
  • Domek Ogrodnika – studio 4-osobowe z aneksem i łazienką
  • Sauna
Na terenie działki zapewniamy ogrodzone miejsce do parkowania, jak również miejsce na ognisko i sprzęt do wieczornych biesiad grillowych.
Obiekt usytuowany jest przy szlaku Walońskim w bezpośrednim sąsiedztwie leśnych gęstwin, co sprzyja pieszym i rowerowym wędrówkom po licznych szlakach turystycznych.Serdecznie zapraszamy zarówno Gości indywidualnych jak i grupy integracyjne. Chętnie pomożemy w zorganizowaniu Państwa pobytu. Jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko bazę noclegową, ale również wyżywienie w bardzo atrakcyjnych cenach.Sukcesem naszego działania jest Państwa zadowolenie z pobytu w górach. Chcąc sprostać różnym oczekiwaniom Gości przygotowaliśmy wachlarz dodatkowych rabatów, który mamy nadzieję odciąży nieco wakacyjne budżety turystów.

Bonusy dla Gości Kompleksu ROKOSZ:

  • 20 % rabatu w cenie seansu w Grocie Solnej w CRR KRUS
  • 10 % rabatu w Barze „Pod Skocznią” usytuowanym w centrum
  • 10 % rabatu na usługi oferowane przez lokalne Biura Turystyki
  • możliwość podjęcia nauki jazdy na nartach w szkółce Zdobywcy Pucharu Świata MASTERS, Wielokrotnego Mistrza Niemiec ROMANA RAF
Ponadto obiekt nasz jest uczestnikiem akcji Szrenicka Karta Wakacyjna co daje naszym Gościom możliwość m.in. bezpłatnego korzystania z codziennych wędrówek z przewodnikiem.
Gości preferujących wypoczynek w centrum zapraszamy do ZAJĄCÓWKI www.pokoje-szklarska.pl
W bliskiej okolicy znajdują się dwa duże ośrodki: Ośrodek Politechniki Wrocławskiej (250 m) i Centrum Rehabilitacji Rolników CRUS (400 m), gdzie czekają na turystów liczne atrakcje (dancing, kryta pływalnia, sauna, grota solna, kręgielnia, kawiarnia, sala kinowo-widowiskowa, korty tenisowe).
Ten wpis został opublikowany w kategorii Szklarska Poręba i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.