Polańczyk

Polańczyk to popularna miejscowość turystyczna w województwie podkarpackim. Jest malowniczo położona na brzegu jeziora Solińskiego, 11 km od Soliny. To doskonałe miejsce na wypoczynek z bogatą bazą noclegową.

Składają się na nią domki uzdrowiskowe i całoroczne, hotele i pensjonaty. Hotele i pensjonaty są znakomitym wyborem dla osób ceniących sobie wysoki standard, domki świetnie sprawdzają się dla rodzin, a gospodarstwa agroturystyczne dla samotnie podróżujących.

Za wyjątkową popularność miejscowości wśród wczasowiczów w dużej mierze odpowiada lokalizacja nad jeziorem Solińskim oraz źródłami wód leczniczych. Do wodnych atrakcji zaliczają się plaże i kąpieliska, rejsy po jeziorze, wycieczki na pobliskie wyspy i wędkowanie.

W parku linowym Lemur Park mamy do wyboru 5 tras dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Na trasach czekają takie przeszkody jak przejażdżka beczką Flintstonów czy skok Tarzana. Obiekt gwarantuje świetną zabawę bez względu na wiek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bieszczady, Noclegi, Polańczyk i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.