Poronin 4Mobile

Poronin 4Mobile to aplikacja, która powstała w ramach mikroprojektu pn.”Na szlaku kultury sakralnej Gmina Poronin – Obec Štrba” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego  Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013. Poronin noclegi zaprasza.

Aplikacja jest mobilnym bezpłatnym przewodnikiem turystycznym zawierającym najważniejsze informacje na temat Gminy Poronin obejmującej miejscowości Bustryk, Małe Ciche, Murzasichle, Nowe Bystre, Poronin, Stasikówka, Suche i Ząb, a także o gminie partnerskiej ze Słowacji – Gminie Szczyrba obejmującej Szczyrbę, Tatrzańską Szczyrbę oraz Szczyrbskie Jezioro. Z aplikacji dowiadujemy się o szlaku kultury sakralnej obejmującej kościoły i kapliczki w Gminie Poronin oraz w gminie partnerskiej, który został opracowany dzięki realizacji wspólnego mikroprojektu.
Poronin 4Mobile zawiera informacje przydatne zarówno dla mieszkańców jak i dla turystów obejmujące informacje praktyczne, szlak kultury sakralnej, atrakcje turystyczne, kalendarz imprez kulturowych, bazę noclegową i mapę wraz z funkcją wytyczania tras do miejsc przy użyciu geolokalizacji.
Aplikacja to kompendium wiedzy dla każdego Turysty odwiedzającego Gminę.
Aplikacja Poronin 4Mobile dostępna jest w języku polskim, angielskim i słowackim.


Możliwość komentowania jest wyłączona.