V Sudecki Festiwal Nalewek Walońskich

udeckie Bractwo Walońskie przy wsparciu Wielkopolsko-Śląskiego Bractwa Siedmiu Gwiazd zaprasza na V Festiwal Nalewek Walońskich. Szklarska Poręba noclegi zaprasza.

REGULAMIN 

§ 1

Piąty Sudecki Festiwal Nalewek Walońskich, zwany dalej „festiwalem”, ma na celu popularyzację wartości smakowych i krajoznawczych w połączeniu z krzewieniem szacunku dla dziedzictwa kulturowego Sudetów. Festiwal jest dedykowany światłej pamięci Juliusza Naumowicza, Wielkiego Mistrza Sudeckiego Bractwa Walońskiego.

 § 2

Organizatorem festiwalu jest Sudeckie Bractwo Walońskie przy wsparciu Wielkopolsko-Śląskiego Bractwa Siedmiu Gwiazd.

§ 3

Miejscem festiwalu jest Stara Chata Walońska w Szklarskiej Porębie przy ul. H. Kołłątaja 12. Termin festiwalu zostaje ustalony na sobotę 20 września 2014 r. i rozpocznie się o godzinie 16.00    z chwilą uderzenia w Wielki Bęben Waloński.

§ 4

Festiwal odbywa się w dwóch kategoriach sudeckich nalewek walońskich; słodkich i wytrawnych. Warunkiem przystąpienia do festiwalu jest złożenie na ręce Pani Anny Naumowicz w Muzeum Ziemi JUNA przy ul. Jeleniogórskiej 9 w Szklarskiej Porębie      tel. 757173287 własnoręcznie sporządzonej nalewki o minimalnej objętości ¾ litra w naczyniu szklanym lub ceramicznym.

§ 5

Oceny konkursowej nalewek walońskich dokonuje Wysoka Komisja. Członkowie Komisji pozostają bezstronni i nie mogą zgłaszać swoich nalewek do udziału w festiwalu.

§ 6

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmian w programie i nie ponoszą odpowiedzialności za zaistniałe wypadki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szklarska Poręba i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.