Wypoczynek w Białce Tatrzańskiej

Białka Tatrzańska to miejsce, gdzie można szusować po stokach narciarskich, jeździć na wyciągach, spacerować po specjalnie do tego przygotowanych, przepięknie ulokowanych szlakach turystycznych czy zwyczajnie relaksować się w basenach termalnych podczas kąpieli. Po męczących wędrówkach warto bowiem obejrzeć Tatry z innej perspektywy.

Pełna uroku, niewielka miejscowość, jaką jest Białka Tatrzańska pensjonaty, to świetne miejsce zarówno latem jak i zimą. Idealne położenie i niepowtarzalny, wysokogórski klimat przyczynia się do tego, że Białka jest tłumnie odwiedzana przez turystów, a co za tym idzie – jako bogata miejscowość – wieś jest jedną z najszybciej rozwijających się miejscowości na terenie Polski.

Położenie Białki Tatrzańskiej sprawia, że jest ona wspaniałą bazą na rozpoczęcie wycieczek górskich i rowerowych. Niedaleko stąd do innych wytwornych miejscowości wypoczynkowych takich jak: Bukowina Tatrzańska, Poronin, Kośne Hamry, Mur, Stasikówka, Małe Ciche, Brzegi, Leśnica, Gliczarów, Czarna Góra, Rzepiska oraz Jurgów, Zakopane czy Nowy Targ.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Białka Tatrzańska i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.